" Hayatımın kadınını arıyorum”

Magazin 27 Ocak 2017 18:27
Videoyu Aç " Hayatımın kadınını arıyorum”
A
a

Çorum’da özel sektörde çalışan 35 yaşındaki Bekir Topal isimli genç evlenemeyince eş bulmak için farklı bir yönteme başvurdu.

 
Çorum’da özel sektörde çalışan 35 yaşındaki Bekir Topal isimli genç evlenemeyince eş bulmak için farklı bir yönteme başvurdu. ÇORUM HABER’e gelen Bekir Topal, verdiği “Evlenmek istiyorum” başlıklı verdiği ilanda, 25-30 yaşları arasında bayanların tercihi olduğunu söyledi.
Bekir Topal, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Özel sektörde çalışıyorum. Kazancım asgari ücretin üstünde ve annemle aynı evde oturuyoruz. 25– 30 yaşlarında, kendine güvenen, evlenmiş boşanmış hiç fark etmez bir bayanla izdivaç yapmayı istiyorum. İlgilenen bayanların verdiğim telefon numarasını aramalarını rica ediyorum. Bu konuda çok ciddi olduğumun bilinmesini istiyorum” dedi.
Topal, gazeteye ilan vermesinin nedenini ise şu sözlerle açıkladı. “Benim çok değer verdiğim bir arkadaşım. Gazeteye ilan verdi ve evlenmek istediğini söyledi. Kısmeti ise birkaç gün sonra açıldı. Şimdi gazete ilanıyla bulduğu kız arkadaşıyla evlenmek üzere, niye benim şansımda böyle olmasın. Yine söylüyorum ben bu konuda çok çok ciddiyim. Hayatımın kadınını arıyorum”
(Yusuf ÇINAR)
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat