"40 günlük bir kampanyayla yüzde 31’lik bir oy almak kolay değildir"

Siyaset 28 Haziran 2018 17:29
Videoyu Aç "40 günlük bir kampanyayla yüzde 31’lik bir oy almak kolay değildir"
A
a

CUMHURİYET Halk Partisi’nden (CHP) tekrar Çorum Milletvekili seçilen Av. Tufan Köse, mazbatasını aldı."  “Biz genel başkanımızın son derece gayretli ve özveriyle çalıştığını düşünüyoruz."

Partililer ile birlikte İl Seçim Kurulu’na gelen Milletvekili Köse, mazbatasını yetkililerden teslim aldı. Daha sonra gazetecilere açıklamalarda bulunan Köse, “Gönlümüz seçimleri Muharrem İnce kazansın istiyordu ama yurttaşlarımızın tercihi Recep Tayyip Erdoğan’dan yana olmuştur. Seçim sonuçlarının memleketimize hayırlı olmasını diliyoruz. Her yapılan seçim, her kurulan sandık Türk demokrasisinin derinleşmesine, genişlemesine katkı sunacaktır” diye konuştu.


Gazetecilerin, “Kılıçdaroğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?” şeklindeki sorusuna ise Milletvekili Köse, “Biz genel başkanımızın son derece gayretli ve özveriyle çalıştığını düşünüyoruz. Her ne kadar bir önceki seçime göre oy oranları düşmüş olsa da oy oranlarındaki düşüşün CHP’nin duyarlı, bilinçli seçmenin başka partilerin de barajı aşarak parlamentoda mevcut iktidarın çoğunluğa ulaşmaması üzerine hareket ettiğinin bilincindeyiz. Yapılması gereken her şey yapılmıştır. Muharrem İnce’nin adaylığı CHP’nin tabanını heyecanlandırmıştır. 40 günlük bir kampanyayla yüzde 31’lik bir oy almak kolay değildir” cevabını verdi.

1000
icon
Cabbar 28 Haziran 2018 23:21

Serefsizler oyunuzu sattiniz oy namustur birde ögünüyorsinuz

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat