"Adım adım iktidara koştuğumuzu gören karanlık güçler panik halinde bir karalama ve yıpratma operasyonu yapıyorlar"

Gündem 21 Haziran 2018 16:12
Videoyu Aç "Adım adım iktidara koştuğumuzu gören karanlık güçler panik halinde bir karalama ve yıpratma operasyonu yapıyorlar"
A
a

CHP Çorum İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, "CHP Çorum Gençlik Kolları" adlı grupta paylaşılan " HDP'nin desteklenmesi" yönündeki mesajın sosyal medyada yer alması üzerine yazılı açıklama yaptı.  

 Paylaşılan ekran görüntüsünde; gençlik kolları başkanı ve gençlik kollarına bağlı gençlerin sözde konuşmalarının yer aldığını, "CHP Genel Merkezinin sözde talimatı ile CHP seçmenlerine her evden HDP için bir oy verilmesi" yönünde ifadelerinin bulunduğunu vurgulayan Tüfekçi, şunları söyledi.
 
" Dün akşam saatlerinde sosyal medyada CHP Gençlik kolları Whatsapp grubu adı altında bir ekran görüntüsü paylaşıldı. Paylaşılan sahte ekran görüntüsünde gençlik kolları başkanı ve gençlik kollarına bağlı gençlerin sözde konuşmaları yer alıyor. Bu konuşmada CHP Genel Merkezinin sözde talimatı ile CHP seçmenlerine her evden HDP için bir oy verilmesi şeklinde konuşmalar geçiyor. Bu ve benzeri paylaşımlar içinde bulunduğumuz seçim süreci içinde algı operasyonu yapan bazı karanlık güçler tarafından ÇORUM Cumhuriyet Halk Partisini yıpratma ve kötü göstermeye yönelik paylaşımlardır. CHP Genel merkezinin böyle bir talimatı kesinlikle yoktur. Bu ve benzeri paylaşımları şiddet ve nefretle kınıyoruz.
CHP’nin adım adım iktidara koştuğunu gören karanlık güçler panik halinde bir karalama ve yıpratma operasyonu yapıyorlar. Fakat CHP köklü bir parti bu ve benzeri paylaşımlarla CHP’yi birileri ile ilintili gösteremeye kimsenin gücü yetmez. CHP seçimde millet ittifakı ile seçim işbirliği yapmıştır bunun dışında hiçbir bir parti ile uzaktan yakından iş birliği ya da desteği yoktur.
Karanlık güçlere buradan bir kez daha sesleniyoruz ne yaparsanız yapın CHP Çorum’da birinci parti olarak iktidar yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam edecek.” Dedi.
 
1000
icon
sefa kınık 25 Haziran 2018 15:06

siktirsin orospu çocuğu

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat