“Bizim derdimiz Çorum”

Gündem 10 Haziran 2018 17:11
Videoyu Aç “Bizim derdimiz Çorum”
A
a

Milletvekili  Ceylan, dertlerinin Çorum olduğunu kaydederek, “Bizim dertli insanlarız. Çünkü bizim tek derdimiz var oda Çorum’dur” dedi.  


 AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Laçin halkı ile iftarda bir araya geldi.
Laçin AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından dün iftar programı düzenlendi. İftara AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum İl Başkanı Mehmet Karadağ ve milletvekili adayları Oğuzhan Kaya, Serap Yıldırım,  İl Genel Meclisi Halil İbrahim Kaya ile meclis üyeleri, Laçin AK Parti İlçe Başkanı Selami Gaffar ve İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile Laçin halkı katıldı. İftar öncesi Milletvekili Ceylan, Laçin halkının iftar sofrasında ziyaret eden 24 Haziran seçimi için destek istedi.
Yemek sonrası ilçe halkına hitaben bir konuşma yapan Ceylan, her seçim de Çorum halkının kendilerine teveccüh ile yaklaştığını kaydederek, “24 Haziran’da halkımız bize her zaman olduğu gibi yine destek vereceğine inanıyorum” dedi.
24 Haziran’da Laçin halkını sandığa davet eden Ceylan, “24 Haziran’da, güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü bir Türkiye için oy kullanacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.” dedi.
Konuşmasında muhalefet partisini de eleştiren Ceylan, “Biz Türkiye’mizin ilerlemesi için projeleri hayata geçirmişken. Maalesef muhalefet partisi olan CHP ise bu projeleri yıkmak yâda durdurmaktan başka bir vaat etmiyor.  Yani yapıcı değil yıkıcı olmak için oy istiyor” şeklinde konuştu.
Ceylan’ın konuşmasında ise Laçin halkı, “Laçin seninle” alkışıyla destek verdi.  eşliğinde sık sık kesildi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat