'Fen ve Türkçe Sokağı'na yoğun ilgi

Genel 10 Mayıs 2018 13:01
Videoyu Aç  'Fen ve Türkçe Sokağı'na yoğun ilgi
A
a

TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı kapsamında Sungurlu Memiş Bekmezci Ortaokulu'nda oluşturulan Fen ve Türkçe Sokağı Projesi, büyük ilgi çekti.


Saygıduruşu ve İstklal Marşı'nın okunması ile başlayan etkinlikğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, okul idarecileri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldılar.
Özellikle vatandaşlar ve öğrenci velilerinin yoğun ilgi gösterdiği proje etkinliğinde bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryğit, "Bu gün altıncısını gerçekleştirdiğimiz TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı, diğer okullara örnek teşkil etmiştir. Okul idaresine, öğretmenlerine ve öğrencilerine emek ve katkılarından dolayı çok teşekür ediyorum" dedi.

Açılışın ardından hazırlanan projelerle ilgili olarak bir konuşma yapan, Memiş Bekmezci Ortaokulu Müdürü Seyfi Dağhan, etkinliğe katılanların yoğun ilgisini çeken 'Fen ve Türkçe Sokağı' Proje Koordinatörü Şaban Köksal, projeye emeği geçen Sinan Çayırcı ve Serdar Pelteci, başta olmak üzere katkıda bulunan tüm öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.
1000
icon
Seyfi 10 Mayıs 2018 20:47

Çok güzel bir çalışma yapilmış. Geleceğimizin teminati olan ögrencilerimizin bilimsel düşünme ufuklarini açan ,özgüven duygularini geliştiren bu çalişmada emeği herkesi kutluyorum.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat