Aras, esnaf ve sanatkarların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınacağını söyledi

Siyaset 21 Haziran 2018 16:35
Videoyu Aç Aras, esnaf ve sanatkarların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınacağını söyledi
A
a

MHP Milletvekili Adayı M. Akif Aras, Çorum Esnaf Kefalet Kooperatifini ziyaret etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi Çorum Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret etti. 24 Haziran’da yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle ilgili hazırlıklarını sürdüren MHP Adayı Aras,  Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ne ziyarette bulundu.

Kooperatifi Başkanı Vedat Canbet, yönetim kurulu üyeleri ve kooperatif yöneticileri tarafından karşılanan Aras, kooperatif ve esnafın genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Partisinin esnafa yönelik seçim beyannamesinde yer alan konular hakkında paylaşımda bulunan Milletvekili Adayı Aras, esnafın vergi ve prim yükünün hafifletileceğini ifade etti.  Esnafı yok eden AVM ve Zincir marketler ile belediye işletmelerine yönelik tedbirlerin de alınacağını anlatan Aras, esnaf ve sanatkarların geçmiş hizmetlerine borçlanma hakkı tanınacağını söyledi.

Ekonominin ihtiyacı olan alanlarda yapısal ve köklü reformları biran önce hayata geçireceklerini vurgulayan milletvekili adayı Aras,  esnafın ve sanat sahiplerinin mesleki faaliyetlerini geliştirmelerini sağlamak, müşterek ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışan kurumları yakından takip ettiğini ve bunlardan birinin de esnaf kefalet kooperatifi olduğunu dile getirdi.

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Vedat Canbek de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, MHP Milletvekili Adayı Aras’a başarılar diledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat