Başkan Külcü Bahabeyde incelemelerde bulundu

Genel 26 Mayıs 2017 17:58
Videoyu Aç Başkan Külcü Bahabeyde incelemelerde bulundu
A
a

ÇORUM Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bahabey Çamlığında incelemelerde bulundu. Piknik yapan vatandaşlarla sohbet etti.

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)- ÇORUM Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Bahabey Çamlığı'nda incelemelerde bulundu. 

Göreve geldikleri yıldan bu yana park, bahçe ve yeşil alan gibi insanların kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duyduğu ortamları oluşturma noktasında hiç durmadan çalıştıklarını ifade eden Çorum Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Halkımızın  piknik yapabildikleri alanlar Sıklık bölgesi, Çorum Barajı civarı ve Bahabey Çamlığı olarak biliniyor. Buna rağmen Bahabey Çamlığı piknik yapmaya çok da müsait olmayan bir vaziyetteydi. Park Bahçeler Müdürlüğümüz 2016 yılının bahar ayında burayı ele aldı ve çok ciddi bir bütçe ayırarak 150 dönümlük alanı tüm hemşehrilerimizin güvenle piknik yapabilecekleri güvenli bir yer haline getirdi. Bir yandan mescidiyle, çeşmesiyle, oyun alanlarıyla fiziksel iyileştirmeler gerçekleştirirken bir yandan da piknik malzemelerini buraya yerleştirerek burayı konforlu bir piknik alanına dönüştürdük” dedi.

Bahabey Çamlığı'nın doğusunda kalan 170 dönümlük alanın da piknik alanına dönüştürülmesi için çalışmalara başladıklarını ifade eden Başkan Külcü, piknik alanlarının Çorum’a hayırlı olması temennisinde bulundu. 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat