Belediyespor'un Yeni Başkanı Fatih Özcan

Spor 18 Mayıs 2018 16:47
Videoyu Aç Belediyespor'un Yeni Başkanı Fatih Özcan
A
a

Çorum Belediyespor Kulübü genel kurulunu yaptı. Kulüp Başkanlığına Fatih Özcan seçildi

Turgut Özal İş Merkezi’nde saat 13.30’da başlayan kongrede başkanlığa seçilen Fatih Özcan’ın yapılan kongre sonrasında yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu. Mustafa Şeker, Hamit Işık, Hasan Eker, Hüseyin Teke, Mustafa Ercan, Mustafa Özcan, Başak Ak, Tuncay Koçak, Salim Koldaş, Murat Selim, Mustafa Ergün, Engin Erol, Mustafa Altunkaya, Turgay Yılmaz.

‘AZ LAF, ÇOK İŞ’

Kongrede bir konuşma yapan  Fatih Özcan, yeni yönetimin Çorum’a hayırlı olması temennisinde bulundu.
Kulübümüzün yeni yönetimi bugün yapılan kongre sonrasında belli oldu. Turgut Özal İş Merkezi’nde saat 13.30’da başlayan kongre Divan Başkanlığının oluşturulmasıyla başladı. Divan Başkanlığına Kemal Kan’ın getirildiği kongrede katip üyeliklere ise Mustafa Kanat ve Mustafa Satır getirildi. Sayı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan kongrede çeşitli maddeler okunup onaylandı. Kongrede Belediye Başkanı Sayın Zeki Gül, kulübümüzün Onursal Başkanı seçildi. Kongrede ayrıca Kulüp Başkanımız Fatih Özcan tarafından bir önceki kulüp başkanımız Ömer Balaban’a hizmetlerinden dolayı plaket verildi. Belediye Başkanı ve Kulübümüz Onursal Başkanı Sayın Zeki Gül ve Ömer Balaban’ın başarı dileklerini ilettikleri kongrede konuşan Kulüp Başkanımız Fatih Özcan, yeni yönetimin tüm şehre hayırlı olmasını temenni ederken, ‘Az konuşup, çok çalışacağız” dedi.

1000
icon
Hacı Ömer Gülbaz 5 Haziran 2018 10:17

Fatih bey öncelikle hayırlı uğurlu olsun size tavsiyem altyapıya ağırlık verin para verip dışarıdan alınan kalitesiz futbolcularla olmadığını gördük.U19 genç takım şampiyon oldu benim fikrim hepsi A takıma alınsın.Gerekirse 2 -3 sene ortalara oynayalım sabırlı olup vurucu bir takım ortaya çıkartalım.Gençlere güvenelim.Zamanında Sivas paf takımı şampiyon olmuştu Bülent uygun bu gençleri A takıma almadı ve sivas alt lige düştü .Şimdi biz bu hatayı yapmayalım U18 de sol açık bi genç var izleyin gelecekte büyük bi takıma giderse tuh vah edersiniz benden söylemesi.Sizin takım U 19 GENÇLERİ YENEMEZ İDDİAYA GİREN VARSA GELSİN.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat