Birlik ve beraberlik

Spor 20 Mart 2018 08:23
Videoyu Aç Birlik ve beraberlik
A
a

Türkiye Kamu-Sen Çorum İl Temsilciliği kurumlar arası halı saha turnuvası düzenliyor

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan halı saha futbol turnuvası ile ilgili tüzük ve belgeler corum.tesweb.org adresinden ilan edildi.
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Selim Aydın, “Birlik ve beraberliğin her alanda gerçekleşmesini arzulayan Türkiye Kamu-Sen, çalışma barışını ülke bütünlüğünün çimentosu olarak görmektedir İçerisinde bulunduğumuz süreçte Milli Birlik ve Beraberlik her alana yayılmalıdır düşüncesindeyiz. O yüzden Turnuvamızın ismine ‘Kahramanlar Can Verir Yurdu Yaşatmak İçin, Kızıl Elma Futbol Turnuvası’ dedik.
Sporun kitlelere yayılması, spora ilginin artırılması, sporun her yaştaki insanın beden ve ruh sağlığını geliştirmesi, kamu kurum ve kuruluşları arasındaki iletişimin saygı, sevgi, dostluk ve hoşgörü diyaloğuna dönüşmesini amaçlayan Türkiye Kamu-Sen futbol turnuvası için başvurular 21.03.2018 tarihinde sona erecektir. Başvurular sendikamızda kabul edilecektir. Kura çekimi ve Fikstür için tarih daha sonra takımlarımıza bildirilecektir. Hayırlı olması dileğiyle, turnuvamıza katılacak olan tüm takımlarımıza şimdiden başarılar diliyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat