Borç yapılandırmada son tarih 25 Kasım

Ekonomi 1 Kasım 2016 19:20
Videoyu Aç Borç yapılandırmada son tarih 25 Kasım
A
a

25 Kasım 2016’ya kadar uzatıldığı duyuruldu.


 

 

 

Yusuf ÇINAR/ÇORUM,(DHA)-ÇORUM Belediyesi borç yapılandırma başvuru tarihini 25 Kasım 2016’ya kadar uzatıldığı duyuruldu. 


Çorum'da belediyeye geçmiş borcu olanlar, emlak servisi, tahsilat servisi ve gelir servisine başvurarak gecikmiş olan borçlarını yapılandırabilecekler. Belediyeye olan borçların yapılandırılması ve taksitlendirmesi işleminin 25 Kasıma uzadığını ifade eden Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, “Vatandaşlarımız, bu süre içerisinde belediyemize başvurarak birikmiş olan emlak vergisi, su, ilan- reklam vergisi, çevre temizlik vergisi, idari cezalar ve ecri misil borçlarını 6, 9, 12, 18 ay olmak üzere ay aşırı ödemek suretiyle taksitlendirilebilecekler” dedi.


Başkan Yardımcısı Yabacıoğlu, belediye emlak servisi, gelir servisi, tahsilat servisi sicil servisi ve icra servisinin 25 Kasım 2016 tarihine kadar öğle arası ve hafta sonları yapılandırma hizmeti için açık olacağını belirtti ve vatandaşların bu fırsattan yararlanmasını istedi. Yabacıoğlu, bugüne kadar yaklaşık 10 milyon 500 bin lira borcu yapılandırdıklarını söyledi.

 
1000
icon
rüştü 2 Kasım 2016 00:00

borclarimizi neden e devlette göremiyoruz

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat