Fenerbahçeliler Derneğinde yeni yönetim

Spor 4 Temmuz 2017 19:42
Videoyu Aç Fenerbahçeliler Derneğinde yeni yönetim
A
a

Çorum Fenerbahçeliler Derneği Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Başkanlığa seçilen Anitta Otel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen, Çorum’da Fenerbahçe adına güzel işler yapacaklarını belirterek, tüm taraftarları takıma sahip çıkmaya davet etti. Çorum Fenerbahçeliler Derneği’nin olağan genel kurulu sonrasında oluşturulan yönetim kurulu, Anitta Otel’de ilk toplantısını gerçekleştirdi.


Hasan Özer Gökmen başkanlığındaki oluşturulan yönetim kurulunda Başkan Yardımcılığına Hüseyin Özden, Genel Sekreterliğe Cumhur Sevinç, Saymanlığa Serdar Arslan, İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Fikret Hışıroğlu, Reklam ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Atakan Akman, Sosyal Sorumluluk Projelerinden sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine H. Yasin Ünal, Organizasyonlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Ömer Karslı ve Gençlik Yapılanmasından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine Uğur Saylan getirildi.
Denetim Kurulu da İhsan Uğur, Adnan Akaydın ve Yunus Çelebioğlu’ndan oluştu.
Toplantıda görev dağılımının ardından yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda derneğin önümüzdeki süreçte yapacakları görüşülürken, gelecek sezon için yol haritası belirlendi.
“FB’yi Çorum’da layık olduğu yere taşıyacağız”
Dernek Başkanı Hasan Özer Gökmen, hedeflerinin Fenerbahçe’yi Çorum’da en iyi şekilde temsil etmek olduğunu, bunun için de büyük çaba göstereceklerini söyledi.
Yönetim kurulunun ilk toplantısında önemli kararlar aldıklarını dile getiren Gökmen, “Yöneticilerimizle beraber hedeflerimiz, Çorum’da FB’yi layık olduğu yere çıkarmak, güzel başarılar yakalamak ve daha fazla üyeyi FB’ye kazandırmak istiyoruz. İlk toplantıda önemli kararlar aldık. Önümüzdeki süreçte bunları gerçekleştireceğimizi düşünüyorum.” dedi.
“Çorum’da en çok FB taraftarı var”
Taraftarlara da çağrıda bulunan Gökmen, onları Fenerbahçe’ye sahip çıkmaya davet etti.
“Bundan sonraki süreçte taraftarlarla beraber olup, onlarla da bazı programlar yapacağız” diyen Gökmen, taraftarın kulüpler için önemli olduğunu ancak Fenerbahçe için çok daha önemli olduğuna dikkati çekti.
Bir site tarafından Türkiye genelinde gerçekleştiren taraftar anketine göre Çorum’da en çok FB taraftarı bulunduğunu vurgulayan Gökmen, “Türkiye genelinde yapılan ankette Çorum’da yüzde 31 FB taraftarı, yüzde 20 GS ve yüzde 20 BJK taraftarı olduğu kamuoyuna duyurulmuştur.  Ancak ben FB taraftarı daha da fazla olduğunu düşünüyorum. Çorum’da FB taraftarının Türkiye ortalamasının üzerinde olduğuna inanıyorum.” diye konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat