Gür ve ekibinden Başkan Gül’e ziyaret

Genel 10 Mayıs 2018 19:13
Videoyu Aç Gür ve ekibinden Başkan Gül’e ziyaret
A
a

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurul sonrasında Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odası (ÇESOB) Başkanlığına seçilen Recep Gür Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.ÇESOB Başkanlığına seçilen Recep Gür ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’ü ziyaret etti.
ÇESOB başkanlığına seçilen Recep Gür ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Belediye Başkanı Zeki Gül, seçimlerin geride kaldığını ve bundan sonra kardeşlik hukukuna göre hareket edilmesi gerektiğini belirtti. Çorum Belediyesi olarak her zaman esnafın yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Zeki Gül: “Öncelikle seçilen başkanımızı ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyorum. Seçimlerde esas olan ve ahilik kültüründe de yer alan Esnaflar birbirinin kardeşidir anlayışı... Seçimlerin geride kaldığını çok iyi bilmemiz lazım. Kardeşlik hukukunu ön planda tutarak Çorum’a nasıl hizmet ederiz, esnafa nasıl hizmet ederiz bunları planlamamız gerekir. Biz Çorum Belediyesi olarak her zaman esnafımızın yanında yer aldık. Bundan sonra da esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz. Yeni seçilen başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize yapacakları çalışmalarda başarılı olmalarını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
ÇESOB Başkanlığına seçilen Recep Gür, Belediye ile her zaman birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını dile getirdi. Gür: “Şehrimiz için iyi şeyler yapacağız. Sizlerin esnafımızı geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yalnız bırakmayacağını biliyoruz ve bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat