Hepsi pedal çevirip isteklerini söylediler..

Spor 30 Eylül 2017 20:49
Videoyu Aç Hepsi pedal çevirip isteklerini söylediler..
A
a

ÇORUM’da bisiklet kullanmayı sevenler sağlıklı yaşam ve çevre için pedal çevirdi. Etkinlik ile ilgili bilgi veren Çorum Doğa ve Ekstrem Sporlar Kulübü Derneği Başkanı Gülhan Keleş, "Şehrimize yeni bisiklet yollarının yapılmasını istiyoruz" dedi.  

Çorum Doğa ve Ekstrem Sporlar Kulübü Derneği’nin orgaize ettiği sağlıklı yaşam ve çevre etkinliğinde katılım yüksek oldu.
Kültür Park önünden bisiklet süren kadınlara polis eşlik etti. Anıt Park'da sona eren etkinlik sonrası açıklamalarda bulunan Çorum Doğa ve Ekstrem Sporlar Kulübü Derneği Başkanı Gülhan Keleş, bisiklet kullanımının yaygınlaşmasıyla trafik sorununun çözüleceğini, çevre kirliliğinin azalacağını ve doğaya ve çevreye saygılı nesillerin yetişeceğini düşündüklerini söyleyerek, "Bizim yerel yönetimlerden istediğimiz, şehrimize yeni bisiklet yollarının yapılmasıdır. Gerekli altyapının yapılmasıyla insanları bisiklet kullanmaya teşvik etmek çok daha kolay olacaktır. " dedi.


Çorum’da pek çok etkinliğe katkı sağlayan ve adından sıkça söz ettiren Şamlıoğlu Toyota Plaza adına bir konuşma yapan  Satış Müdürü Abdullah Çoban burada yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkür etti. Çoban  “Dünyamızın son günlerde özellikle en önemli sorunu çevre felaketleridir. Çevre duyarlı olmak için bizlerde sizlerle birlikte olmak istedik ve Bisbise Derneği ile birlikte böyle bir faaliyet gerçekleştirdik. Biz hybrit gibi bir arabanın mucidi olan Toyota ailesi ile çalışmaktan da gurur duyuyoruz” dedi.  Etkinlik dernek üyeleri hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi. 1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat