Her şeye sessiz kaldılar

Siyaset 22 Haziran 2018 17:36
Videoyu Aç Her şeye sessiz kaldılar
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları Mehmet Akif Aras ile Alparslan Karapıçak  basın mensupları ile  kahvaltıda bir araya geldi. 

 İnci Restoran’da düzenlenen  programda. MHP Milletvekili Adayı Alparslan Karapıçak, Çorum milletvekillerinin Çorumla ilgilenmediğini belirterek, “Çorumlunun hakkını mecliste savunmak için, devletin Çorum’a vereceği yatırımlara sahip çıkmak için gönderildiniz siz oraya. Havaalanımızın projesi uçtu, sessiz kaldılar. Polis okulumuzun temeli atıldı, sessiz kaldılar. Organize Sanayimizin teşvikleri komşu illere gitti, sessiz kaldılar” dedi.
Karapıçak, Çorum’un turizm alanında hak ettiği yere de taşınamadığını belirterek , Boğazkale ile Yozgat arasındaki kıvrımlı dağ yolu yerine Ulaştırma ve Turizm Bakanlıkları’nın desteğiyle duble yol yapmayı planladığını Kadeş Yolu adlı proje ile iki nokta arasındaki ulaşım süresinin 10 dakikaya düşeceğini kaydetti.
 
Daha sonra konuşan  MHP Milletvekili Adayı Mehmet Akif Aras ile ise “Seçim çalışmalarında vatandaşların MHP ve Devlet Bahçeli’ye büyük teveccüh gösterdiklerini ve desteklediklerini gözlemlediklerini belirterek  “Cumhur ittifakının vatandaşta karşılık duymasından dolayı mutluyuz. Çünkü 15 Temmuz direnişi ve 7 Ağustos’ta ortaya konan birlik ruhunun siyaset kurumunu gerekirse ittifak yapmaya, milli kararlar almaya ittiğini düşündüğümüzde Cumhur ittifakını millete anlattığımızda ciddi destek gördüğünü gördük. İzlediğimiz politikaların vatandaşta ciddi karşılık bulduğunu gördük. İnşallah Cumhur ittifakı Türkiye’de çoğunluğu sağlayacaktır.” DEDİ.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat