İyi Parti Kargı Kongresi yapıldı

Siyaset 11 Mayıs 2018 21:17
Videoyu Aç İyi Parti Kargı Kongresi yapıldı
A
a

Kargı İlçe binasında yapılan kongrede Kemal Zincirli, İyi Parti Kargı İlçe Başkanlığına seçildi.

Kongreye, İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Milletvekilleri Aday Adayları Fatih Mehmet Arslan, Muzaffer Yıldırım, Sefer Yılmaz, Hatice Çolak, Bilal Çevrim ve il ve ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.

Divan Başkanlığı’nı İyi Parti Çorum Milletvekili Aday Adayı Fatih Mehmet Arslan’ın yaptığı kongre, saygı duruşu ve istiklal marşıyla başladı. Faaliyet raporu ve gündem maddelerinin okunmasının ardından seçime geçildi. Yapılan seçim sonucunda Kemal Zincirli, İyi Parti Kargı İlçe Başkanlığına seçildi.

İYİ Parti Kargı İlçe Başkanlığına Kemal Zincirli seçilirken İlçe yönetimi de şu isimlerden oluştu: Numan Moral, Güler Yaşar, Fatıma Özgenç, Halime Moral, Hanife Kahraman, Mürüfet Akgül, Ahmet Nemli, Yusuf Yakın, Hüseyin Çimen, Hasan Can, Şenol Tok, Selvet Özgenç, Yunis Ekmen, Musa Harmancık, Ethem Örencik, Zekireya Yaşar ve Erdoğan Ünal.

İYİ PARTİDEN KARGI ESNAFINA ZİYARET

İYİ Parti İl Yönetimi ve milletvekili aday adayları yapılan kongre sonrasında, Mihrihatun Camii’nde kılınan cuma namazının ardından Kargı esnafını ziyaret ederek bir süre halk ve esnafla sohbet etti. Hacıhamza esnafına da ziyaret gerçekleştiren Bekir Özsaçmacı ve yönetimi, Hacıhamza halkının sorunlarını dinleyerek halka, Hacıhamza’nın belde olma sözü verdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat