Külcü istifa söylentileri için konuştu

Son Dakika 23 Ekim 2017 19:05
Videoyu Aç Külcü istifa söylentileri için konuştu
A
a

Külcü, AK Parti Genel Merkezi tarafından arandığını ve Genel Merkez’in bu konuda böyle bir tasarruflarının olmadığının kendisine iletildiğini belirtti.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendisinin de istifasının beklendiği konusunda Sabah Gazetesi yazarı Mahmut Övür’ün iddialarına yanıt verdi.

Mahmut Övür’ün gündüz gazetede yazmış olduğu köşe yazısını akşam çıktığı canlı yayınlanan bir televizyon programında düzelttiğini söyleyen Külcü, Övür’ün iddiası üzerine AK Parti Genel Merkezi tarafından arandığını ve Genel Merkez’in bu konuda böyle bir tasarruflarının olmadığının kendisine iletildiğini belirtti.

‘Kimin ne yazdığı’, ‘Kimin ne söylediği’ gibi konuları hiçbir zaman gündemlerine almadıklarını ifade eden Başkan Külcü, “Bizler enerjimizi hayata geçirmek istediğimiz projeler için harcıyoruz. Kimin ne yazdığı, kimin ne söylediği bizi bağlamaz ve bu söylemlerin bizim nezdimizde hiçbir değeri yoktur” dedi.

MAHMUT ÖVÜR NE DEMİŞTİ?

Övür, Sabah Gazetesi’nde yayınlanan köşe yazısında, “Sayı çok fazla olmasa da Ordu, Çorum ve Gaziantep’le birlikte İstanbul gibi büyük illerdeki birkaç ilçe belediye başkanının da istifa etmeleri şaşırtıcı olmayacak” ifadelerini kullanmış, Mahmut Övür’ün bu iddiası ise AK Parti Genel Merkezi tarafından yalanlanmıştı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat