Manken Deniz Akaya güzel kalmanın sırrını açıkladı

Magazin 20 Mayıs 2017 17:01
Videoyu Aç Manken Deniz Akaya güzel kalmanın sırrını açıkladı
A
a

ÇORUM'a gelen manken Deniz Akkaya, Melisa Gürlek, ‘e ait Plus Estetik, Güzellik ve SPA Merkezinin açılışına katıldı. Akkaya kendisine güzelliğin sırrını soran Editörümüze “Stresten uzak durun, sağlıklı beslenin ve sigara içmeyin” tavsiyesinde bulundu.


ÇORUM'a gelen manken Deniz Akkaya, Melisa Gürlek, ‘e ait Plus Estetik, Güzellik ve SPA Merkezinin açılışına katıldı. Akkaya kendisine güzelliğin sırrını soran Editörümüze  “Stresten uzak durun, sağlıklı beslenin ve sigara içmeyin” tavsiyesinde bulundu. 

Çorum’da Bahçelievler Mahallesi’nde yeni kurulan bir güzelliklik merkezinin açılış törenine ünlü manken Deniz Akkaya ile birlikte AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, siyasi parti temsilcileri, oda başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve davetliler katıldı. Açılışın ardından katılımcılar işyerini gezdi. Açılış için Çorum’a gelen Deniz Akkaya'da güzellik merkezini inceleyerek cilt bakımı yaptırdı. Akkaya, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

GÜZELLİK İÇİN ÖYLE SİĞİRLİ BİR DEĞNEK YOK

Editörümüz Yusuf Çınar'ın  "Güzelliğinizin sırrı nedir" sorusuna Deniz Akkaya, "Güzellik için öyle sihirli bir değnek yok. Sürekli kendinizi pozitif tutmanız gerekiyor. Neden siyasetçiler hızlı yaşlanır? Çünkü çok stres altındalardır. Bunları yapmasak ne olur deniyor ama bunları yaptıktan sonra bu cihazlar hanımlara da beylere de yarıyor. Stressiz bir yaşamla cilt daha sağlıklı kalabilir. Hayatta biraz da boşvermek gerekiyor. Stresten uzak durun, sağlıklı beslenin ve sigara içmeyin. Beslenme ve spor cilt sağlığı için çok önemli. Muhakkak basından görmüşsünüzdür, bir hemşirenin başına gelenleri. Fiyatına bakarak değil, referanslarına bakarak, makineleri kontrol ederek, doktor gözetiminde yaptırılmalıdır” diye konuştu.
Plus Estetik, Güzellik ve SPA Merkezi, Melisa Gürlek, babası Arap Gürlek  ise davetlilerle yakından ilgilendi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat