MERAL AKŞENER'E DESTEK İSTEDİ

Siyaset 14 Haziran 2018 21:18
Videoyu Aç MERAL AKŞENER'E DESTEK İSTEDİ
A
a

İYİ Parti Çorum Milletvekili Adayları Sefer Yılmaz ve Sinem Sarı, AHL 'de alışveriş yapan vatandaşlarla bir süre sohbet etti.


İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’in selamını seçmenlere ileten Milletvekili Adayı Sarı, ülkemizi kadınların gücü ile iyi yerlere gelebileceğini, kadınların ülkemizde hak ettiği yeri ve önemi İYİ Parti ve Meral Akşener ile alabileceğini söyledi. İYİ Parti’nin seçim beyannamesi hakkında vatandaşlara bilgi veren Milletvekili Adayı Sarı, hukukun üstünlüğünün ön planda olduğu bir Türkiye için çalışacaklarını belirtti.
27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde İYİ Parti’yi ve Meral Akşener’e destek isteyen Sarı, Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olması durumunda, İYİ Parti’nin değil kadınların iktidar olacağını söyledi. Milletvekili Adayları Yılmaz ve Sarı, esnafın ve vatandaşın Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Milletvekili Adayı Sinem Sarı, seçim çalışması kapsamında ziyaret ettiği AHL Avm’den sonra Bakırcılar Arasta’ında arife duasına katıldı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat