O bir Çorumlu

Magazin 13 Kasım 2016 21:32
Videoyu Aç O bir Çorumlu
A
a

Çorumlu yazar Mustafa Arıkoğlu’nun yazdığı, "6 Üstü Komedi" adlı kabarenin galası yapıldı.

Çorumlu yazar Mustafa Arıkoğlu’nun yazdığı, "6 Üstü Komedi" adlı kabarenin galası yapıldı. Ahmet Çevik Tiyatrosu’nun sahnelediği oyun, İstanbul Profilo Kültür Merkezi’nde düzenlenen muhteşem bir galayla sevenleriyle buluştu.
Basının ve sanat camiasının yoğun ilgi gösterdiği galada Ani İpekkaya, Ahmet Selçuk İlkan, Ferdi Akarnur, Ortans Kıvanç, Nuri Alço, Bahar Öztan, Neslihan Acar, Mehmet Çepiç, Ferdi Atuner, Dost Elver ve daha birçok ünlü isim oyunu izleyenler arasında yer aldı. Barkovizyon şovlarıyla renklendirilen oyunda Sinan Bengier, Ahmet Çevik, Tuğba Özay, Didem Sökmen, Yelda Alp ve Hakan Kutlay Kutlu rol aldı. 6 Üstü Komedi'yi ünlü oyuncu ve yönetmen Evren Duyal yönetirken, müziklerini Aras Deniz Sipahi, koreografilerini ise Pınar Ataer üstlendi. Sözlerini Mustafa Arıkoğlu’nun yazdığı oyunun şarkılarını ise sevilen pop müzik sanatçıları Ege ve Soner Arıca seslendirdi. Kahkahaların dinmediği oyunun "Ustalarımız" konulu finali ise izleyicileri ağlattı.
Ayakta alkışlanan oyunun yazarı olarak sahneye davet edilen Mustafa Arıkoğlu, oyun sonrasında sanat camiasından önemli isimlerinin tebrik ve beğenilerini kabul etti.
Sosyal medyadan paylaşılan turne programına göre 6 Üstü Komedi, 14 Aralık günü Çorumlu izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat