Osmancık’ta askeri personele trafik eğitimi

Haber 25 Ocak 2017 23:28
Videoyu Aç Osmancık’ta askeri personele trafik eğitimi
A
a

Osmancık Kızılırmak Sürücü Kursu tarafından ilçede görev yapan askeri personele trafik eğitimi verildi. 


 

 

Mustafa ULUSOY/OSMANCIK (Çorum), (DHA) - ÇORUM’un Osmancık Kızılırmak Sürücü Kursu tarafından ilçede görev yapan askeri personele trafik eğitimi verildi.
Osmancık Kızılırmak Sürücü Kursu tarafından ilçede görev yapan askeri personele trafik eğitimi verildi.Osmancık Jandarma Komutanlığı’nın girişimi ile Osmancık, Kargı, Oğuzlar ve Dodurga ilçelerinde görev yapan jandarma personeline kötü hava şartlarında araç kullanımı ve trafik konularında tazeleme eğitimi verildi. Kızılırmak Sürücü Kursu’nda verilen eğitimin eğitmenliğini Sürücü Eğitimi İşverenler Sendikası Genel Başkanı Nihat Polat yaptı. Yaklaşık 15 askeri personele verilen 2 saatlik eğitimde kötü hava şartlarında araç kullanımı ve trafik eğitimi verildi.
Önümüzdeki dönemde gerekli teçhizatın tamamlanmasının ardından verilen eğitim uygulamalı olarak tekrarlanacak. Uygulamalı eğitimde buzlanma, kar yağışı ve don olayının meydana geldiği dönemlerde uygun bir konum belirlenerek eğitimler uygulamalı olarak gösterilecek. Uygulama eğitiminde buzlu yolda aracın kayması veya kontrolden çıkması halinde nasıl davranılması gerektiği uygulamalı olarak anlatılacak.

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

Web Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR