Özsaçmacı, "Korkuların üstesinden birlik olup geleceğiz"

Siyaset 10 Mayıs 2018 18:25
Videoyu Aç Özsaçmacı, "Korkuların üstesinden birlik olup geleceğiz"
A
a

İyi parti 24 Haziran seçimleri için ilçe çalışmalarına Osmancık ilçe teşkilatının açılışını yaparak start verd.Çorum İYİ Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, İyi Parti Çorum Milletvekili aday adayları Fatih Mehmet Arslan, Sinem Sarı, Sefer Yılmaz, Hatice Çolak, Bilal Çevrim ve il ilçe yöneticileri ile birlikte Osmancık'tan ilçe seçim çalışmalarına başladı.

Seçim çalışmaları kapsamında bugün Osmancık İlçe Teşkilatının açılışında konuşan İyi Parti İl Başkanı Bekir Özsaçmacı: "Osmancık, il yönetimi ile birlikte,  kurulan ilk ilçelerden birdir.  Bu sebeple hem yol arkadaşlığı hem kader birlikteliği yaptık Osmancık'la. İhtiyacımız olmamasına rağmen 100 bin imza ile geliyoruz dedik ve 4 saatte 117 bin imzayı tamamladık. İyi Parti çok güçlü bir şekilde geliyor. Biz, şunu görüyoruz halk arasında bir korku havası var ve bu da adaletin bozulduğunun hiçe sayıldığının bir göstergesidir. Seçime giderken ki ana problemler ve çözülmesi gereken sorun olarak karşımıza vatandaşın korkusu çıkıyor. Hep birlikte bu korkuların ve de haha bir çok problemin üstesinden geleceğiz. Bu anlamda seçim çalışmamızı Osmancık'tan başlatmış bulunuyoruz. Osmancık'ın bize uğurlu geldiğine inanıyoruz. Koyun Baba'nın duasıyla yola çıkacağız ve çıktık inşallah" diyerek sözlerini noktaladı.

Program daha sonra milletvekili aday adaylarının kendilerini tanıtmalarıyla sona erdi.
Osmancık gezileri kapsamında esnaf ziyaretleri de gerçekleştiren İyi Parti il, ilçe teşkilatı ve milletvekili aday adayları, ziyaret sırasında Osmancık halkıyla sohbet etti, Osmancık Halk Eğitim Merkezi el sanatları sergisi ve Koyunbaba Türbesinin ziyaret ettiler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat